Також вставте одразу після початкового тегу цей код:

Оренда контейнерів

Компанія “Грінера Україна” надає послуги не лише з вивезення та утилізації сміття, а й надає в користування контейнери для відходів різних видів та величини.

Контейнери компанії “Грінера Україна” варто обирати з різних причин. Ми надаємо в оренду моделі різного типу та місткості. Контейнери мають відповідні позначення для різного типу сміття, якщо ви орендуєте їх для масштабних подій чи компаній. Вони відповідають усім екологічним стандартам.

Контейнери “Грінера Україна” - для різного використання

Для потреб закладів харчування чи компаній варто обрати контейнер, який має верхню кришку і може закриватись - він не розповсюджуватиме неприємний запах відходів. Окрім того, це допоможе ущільнить відходи зручно у використанні. Так само ми можемо орендувати і невеликий за розмірами контейнер для домашніх потреб закритого типу, який не займатиме велику площу.

Так само, сміттєві контейнери компанії “Грінера Україна” можна замовляти і під будівельне сміття. Для такого роду відходів доцільніше обрати контейнери з відкритим верхом, так звані ROLL-OFF OPEN TOP. Вони створені для великого обсягу сміття, зручні у транспортуванні та не пошкодяться від залишків бетону, цегли чи змішувальних речовин.

Order waste removal

Submit request